Styrelse

kjell-okjell-o
kjell o
​​​​​​​Kjell Olsson
Ordförande
070-795 1591
kjell.olsson@billerudkorsnas.com
Michael Wallin 12 bskMichael Wallin 12 bsk
Michael Wallin 12 bsk
​​​​​​​Michael Wallin
Vice ordf.
070-795 1581
michael.wallin@billerudkorsnas.com
myrbergmyrberg
myrberg
Bosse Myrberg
2:e vice ordförande
070-795 1458
bo.myrberg@billerudkorsnas.com
Mats Linander 2007 bskMats Linander 2007 bsk
Mats Linander 2007 bsk
​​​​​​​Mats Linander
Kassör, info-ansvarig
070-742 6361
mats.linander@billerudkorsnas.com
johanssonjohansson
johansson
Kjell Johansson
Sekreterare, vice kassör, redaktör Karskäringen
070-753 0270
kjell.johansson@billerudkorsnas.com
Peter KarlssonPeter Karlsson
Peter Karlsson
Peter Karlsson
AHSO
070-795 2637
peter.t.karlsson@billerudkorsnas.com
Tomas-HjalmarssonTomas-Hjalmarsson
Tomas Hjalmarsson
​​​​​​​Tomas Hjalmarsson
Studieorganisatör
070-376 6046
tomas.hjalmarsson@swedpaper.com
Mellin 2 bskMellin 2 bsk
Mellin 2 bsk
​​​​​​​Leif Mellin
2:e vice sekreterare, försäkringsansvarig
070-362 2211
erikerik
erik
​​​​​​​Erik Kernehed
Ledamot
070-731 1222
070-795 1627
erik.kernehed@billerudkorsnas.com
Blom1Blom1
Blom
Anders Blom
Ersättare 
Produktgruppen, ansvarig fackligt socialt

070-795 0518
anders.blom@billerudkorsnas.com
holmholm
holm
Stefan Holm
Ersättare UH
070-795 1702
stefan.holm@billerudkorsnas.com
NiskanenNiskanen
Niskanen
Jan Niskanen
Ersättare Massaprod
070-211 3585
jan.niskanen@billerudkorsnas.com