Styrelse

​​​​​​​Per-Olov Olsson
Ordförande, förhandlare
070-795 1591
per-olov.olsson@billerud.com
​​​​​​​Michael Wallin
Kassör, Förhandlingssamordnare
073-544 6368
michael.wallin@billerud.com
Bosse Myrberg
ledamot, förhandlare, 2:e vice sekr.
070-795 1458
bo.myrberg@billerud.com
Per Thollin
Infoansvarig, redaktör Karskäringen
073-506 4575
per.thollin@billerud.com
Anders Blom
Försäkringsansv. ansvarig Stödgruppen, Vice sekr
070-795 0518
anders.blom@billerud.com
Peter Karlsson
2:e vice ordf, AHSO, förhandlare
070-795 2637
peter.t.karlsson@billerud.com
Sandra Johansson
Studieorganisatör
073-735 5570
​​​​​​​sandra.johansson@billerud.com
​​​​​​​Emma Magnusson
1:e vice ordf, Ungansvarig, ansvarig Mångfald och Fackligt politiskt, förhandlare
072-282 7065
emma.magnusson@billerud.com
​​​​​​​Erik Kernehed
Ledamot, förhandlare
070-731 1222
070-795 1627
erik.kernehed@billerud.com
Erik Olsson
Ersättare produktgruppen
073-771 9036
erik.k.olsson@billerud.com
Stefan Holm
Ersättare UH
070-795 1702
stefan.holm@billerud.com
Mattias Melin
Ersättare massabruk, sekreterare
076-247 4713
mattias.melin@billerud.com
Fredrik Bergqvist
Ersättare
070-452 8506 / 072-2051668
fredrik.bergqvist@billerud.com
_______________________________________________________________________________________________________________________________________